Carp´R´Us Continental Snag Hook ATS
Kód: CRU101406Detailní popis produktu
Vylepšená verze našeho Centurionu 2000. Má prodloužené ramínko a extra dlouhý hrot. Perfektně se přetáčí a zasekává v kapří tlamce a přitom vydrží i opravdu extrémní zatížení. Ideální zbraň pro chytání těch největších ryb kdekoliv a kdykoliv!
Po dlouhodobém testování jsme si jisti, že nová řada háčků ATS Technology je tím nejlepším, co je v nynější době na trhu. Je vyrobena tím nejlepším a nejrespektovanějším výrobcem háčků v Japonsku za použití té nejkvalitnější Japonské oceli. Háčky prochází patentovaným procesem temperace, která jim dodává perfektní pevnost a dlouhodobou ostrost. Matná povrchová úprava, která není teflonová, zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a nesnižuje pevnost háčků jako je tomu u klasických teflonových háčků. Vyzkoušejte je a nikdy nebudete chtít nic jiného!
- velikost č. 2, 4, 6
- 10 ks v balení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Carp´R´Us, byla založena začátkem 90 let v anglickém Suffolku a prošla po dobu své existence mnohými změnami. Její filozofie, pomáhat kaprařům na cestě za jejich sny, však zůstala nezměněná. Stejná myšlenka je rovněž hnacím motorem celého Carp´R´Us, díky kterému přináší na trh inovace, nové produkty, učí rybáře, jak je správně používat a pomáhá jim získat nezapomenutelné zážitky při jejich používání.
V portfoliu značky Carp´R´Us naleznete jen produkty nejvyšší kvality, a vysoká kvalita jde ruku v ruce se skvělými výsledky. Jedním z nejlepších důkazů je obrovské množství uznávaných rybářů, kteří mají v naše produkty absolutní důvěru.
Vysoce kvalitní, kaprařská bižuterie je jenom polovinou úspěchu při lovu kaprů! Carp´R´Us již po několik let pojí „to nejlepší s nejlepším“. A co může být lepší než produkty, které dopomohli k zisku titulu šampionů World Carp Classic? Carp´R´Us týmy, které blízce spolupracují se značkou NIKL dosahují na evropském, závodním poli pravidelně skvělých výsledků. Stovky obřích kaprů a desítky vyhraných závodů, v neobyčejné kombinaci bižuterie Carp´R´Us a produktů NIKL mluví za vše!